Komfort, wygoda i niespotykane doznania wizualne na podłodze

Tego rodzaju produktu nie wykonuje maszyna, lecz rzemieślnik, który od wielu lat trudni się tym fachem. Dywany ręcznie wycinane prostokątne oraz dostępne w wielu innych kształtach są w stanie dostarczyć niezapomnianych doznań wizualnych. Rzemieślnicy sprawiają, że wzory umieszczone na nich nabierają trójwymiarowości, dodając efekt grubości materiału. Finezja w ich wycinaniu w parze ze wzorami to niezwykle atrakcyjne dodatek do każdego wnętrza.

Specjalne przędzę używane w produkcji dywanów wycinanych ręcznie

W produkcji tych wyjątkowych produktów stosuje się najwyższej jakości przędze, które za sprawą swojej sprężystości gwarantują antyelektrostatyczność oraz wysoki poziom estetyki. Przede wszystkim dywany ręcznie wycinane prostokątne wykazują odporność na wgniecenia i zabrudzenia. Niebanalny design nie utraci na aktualności, często przez wielu projektantów wnętrz uznawany jest za ponadczasowy.

Zadowolą każdego odbiorcę

Na szczególną uwagę zasługuje ręczne wykonanie, które nadaje specjalnego charakteru całemu produktowi. Najczęściej dostępne są w postaci prostokątnej lub owalnej. Podkreślenie niebanalnego ciepła i urody dywanów wykonywanych w sposób ręczny nigdy nie przeminie. Co najważniejsze, włókna, z których są uszyte można poddać standardowym zabiegom piorącym. Dotychczas stosowane przez nas środki nie wpłyną w żaden sposób na jakość i urodę materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *