Dopasowane do każdej aranżacji

Należą do najczęściej wybieranych elementów wystroju wnętrz, ponieważ bezproblemowo można je dopasować do każdego stylu. Dywany prostokątne dostępne są w tradycyjnych aranżacjach, jak i industrialnych. Nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale także stanowią idealne sposób na zabezpieczenie podłogi przed zniszczeniem. Są w stanie odmienić wnętrze niemal każdego pomieszczenia.

Nieodłączny element salonu

Trudno sobie wyobrazić salon bez efektownego dywanu. Wśród najpopularniejszych wymienia się te wykonane z akrylu, wiskozy, weluru czy poliestru. Niesłabnącą popularnością cieszą się nowoczesne dywany prostokątne, które stanowią jeszcze ciekawszą dekorację paneli czy też parkietu. W szczególności na wyróżnienie zasługuje typ shaggy, który sprawia, że wnętrze wygląda bardziej przytulnie. Poza materiałem do wyboru mamy do dyspozycji też nieskończoną ilość wzorów. Paski, dowolne kompozycje barw czy też odrobina orientalizmu, każda z możliwości przykuje uwagę.

Dodatek na długie lata

Ze względu na swoje cechy każdy z materiałów znacząco różni się od siebie. Najistotniejsze jest to, aby wybrać tworzywo, które będzie odpowiadało naszym potrzebom. W ten sposób dywany prostokątne pozostaną dodatkiem wystroju przez wiele lat. Mając jego wstępne wyobrażenie można pomyśleć o określonym rozmiarze. Najczęściej dostępne są o wymiarach 80×150 cm czy aż do 200×300 cm. Nie można też zapomnieć o matach antypoślizgowych, które są świetnym sposobem na zabezpieczenie dywanu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *